średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

„Twoje Day Spa” to miejsce, w którym możecie Państwo w atmosferze relaksu i wyciszenia skorzystać z zabiegów, które skomponowaliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Gabinet oferuje zabiegi kosmetologiczne na najwyższym poziomie,mezoterapię igłową Revitacare, depilację laserem Light Sheer, usługi fryzjerskie, manicure, pedicure oraz wspaniałe masaże i Rytuały SPA na ciało

Sprzęt na którym pracujemy oraz kosmetyki, których używamy to produkty światowej jakości, sprawdzone, skuteczne, które na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

Dbałość o Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo przekłada się też na staranny dobór personelu. Naszą kadrę budują specjaliści w swoich dziedzinach – dyplomowani kosmetolodzy, stylista fryzjer oraz fizjoterapeutka. Wiedza i doświadczenie personelu to nie tylko certyfikaty z wielu ukończonych kursów, ale przede wszystkim doświadczenie które zdobyli i którym będą się z Państwem dzielić. Kwalifikacje personelu są ciągle podnoszone, aby móc zaoferować Państwu zabiegi i porady kosmetologiczne na najwyższym poziomie.

Gabinet „Twoje Day Spa” zapewnia miłą atmosferę i dbałość o każdy szczegół, abyście poczuli się Państwa u nas jak w domu.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Twoje Day Spa

Przemysłowa 4
30-701 Kraków
Budynek Garden Residence, vis a vis Galerii Kazimierz po drugiej stronie Wisły

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 20:00
Wt
09:00 - 20:00
Śr
09:00 - 20:00
Czw
09:00 - 20:00
Pt
09:00 - 20:00
Sb
09:00 - 15:00
Nd ZAMKNIĘTE